Klimatyzatory Daikin do mieszkania, salonu, biura

Klimatyzatory Daikin gwarantują dobry klimat w pomieszczeniu. Doskonałe do mieszkania, salonu , sypialni lub biura.
Dzięki klimatyzacji, jesteś w stanie uzyskać w pomieszczeniu idealną temperaturę, czystość, wentylację i wilgotność. Klimatyzacja to coś znacznie więcej niż schłodzenie pomieszczenia, w którym mieszkasz i pracujesz.
 Ciesz się z komfortu Daikin przez cały rok.
Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie, czy pokoje  proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne.
Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design.
Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 4,2-5 kW , Jednostki Stylish, Emura,Perfera lub Comfora posiadają nowoczesny design.
Skutecznie usuwa alergeny,( pyłki, kurz) bakterie, wirusy.Usuwa zapachy, eliminuje dym tytoniowy. Jego ciche działanie sprawia ze jest idealny do pracy w nocy
Efektywne energetycznie rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej dla wszystkich typów budynków.
Klimatyzator kanałowy jest ukryty w suficie. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi
Idealna do montażu pod oknem  przy ścianie lub we wnęce, polecane do pomieszczeń ze skosami
Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych naściennych, przypodłogowych, kanałowych, kasetonowych.
Zobacz również klimatyzatory firm

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas: 

tel: 600 100 901,        22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas: