Klimatyzatory komercyjne do biura Warszawa, Piaseczno

Do pomieszczeń biurowych proponujemy przede wszystkim klimatyzatory naścienne a także klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, podsufitowe , systemy multi. Komercyjne klimatyzatory LG gwarantują oszczędność energii, efektywne chłodzenie i komfortowe warunki w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się zarówno latem jak i zimą. Dzięki klimatyzacji można chłodzić i ogrzewać pomieszczenie w okresach przejściowych.
Mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura,  4-stronny wypływ powietrza pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniach.
Klimatyzator ukryty w suficie doskonale komponuje się w  lokalach takich jak restauracje, biura, sale koncertowe i hotele. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia.
Klimatyzatory Dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu . JMogą ogą być z łatwością umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem.
Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. System multi gwarantuje różnorodną konfigurację z zastosowaniem różnych jednostek wewnętrznych: kasetonowych, kanałowych, ściennych.
Powietrzne pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie, gdyż istotą ich działania jest czerpanie energii cieplnej z powietrza zewnętrznego nawet wtedy, gdy jego temperatura jest bardzo niska, jak np. -20°C.
Centrale wentylacyjne Eco V firmy LG  są integralną częścią zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń
Możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej 2,3, 4 jednostek wewnętrznych.Poszczególne jednostki pracuja w tym samym trybie -chłodzenia lub grzania.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas: