Klimatyzatory Samsung do domu

Klimatyzatory Samsung do domu mają unikalne wzornictwo, bardzo dobre parametry techniczne zapewniają użytkownikom wyjątkowy komfort, a bogactwo inteligentnych rozwiązań sprawia, że klimatyzator będzie spełniał najwyższe oczekiwania, nie tylko dziś, ale jeszcze przez wiele lat. Idealne rozwiazanie do sypialni , salonu lub biura.

Do pokoju 10, 20, 25 m² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2,5 kW. Ciche , ekonomiczne zapewniają spokojny sen. Dobre rozwiązanie do sypialni lub niewielkiego gabinetu.

Do dużych pokoi, salonów ok 30-40 m² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu, maja ciekawa stylistykę, pasują do każdego wnętrza.

Do większych salonów powyzej 40 m ² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW. Zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu, maja ciekawa stylistykę, pasują do każdego wnętrza.

W systemach multi do jednej jednostki zewnętrznej możliwe jest podłączenie kilku jednostek wewnętrznych np.  ściennych, kasetonowych , kanałowych, podsufitowych lub przypodłogowych.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel:         600 100 901 , 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas: