Nasza firma działa w branży klimatyzacyjnej już ponad  20 lat.

Przez te lata zdobyliśmy duże doświadczenie, dzięki temu możemy obsługiwać nawet bardzo wymagających Klientów. Zajmujemy się dostawą , montażem , a także serwisem oraz naprawą klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. Sprzedajemy markowe produkty, które są ciche, ekonomiczne, posiadają filtry oczyszczające powietrze i mają ciekawy design.


Jesteśmy  autoryzowanym instalatorem firmy LG, Daikin , Mitsubishi Electric, Gree, AUX, Fujitsu

W trosce o najwyższą jakość oferowanych usług dbamy o ciągły rozwój naszego personelu. Posiadamy CERTYFIKAT DLA PRZEDSIĘBIORCÓW FGAZ wydany przez Urząd Nadzoru Technicznego uprawniający naszą firm do instalowania oraz konserwacji lub serwisowania urządzeń chłodniczych , klimatyzacyjnych i pomp ciepła.  Nasi pracownicy co roku podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych branżowych szkoleniach.

Certyfikat Gree 2023
Certyfikat pompy ciepła Gree 2023
Certyfikat LG Multi V
Certyfikat LG RAC/CAC/MULTI
Autoryzowany instalator Gree 2022
Certyfikat LG 2022
Certyfikat LG 2022
Certyfikat LG Multi 2022
Autoryzowany instalator Daikin 2022-2025
Autoryzowany instalator LG 2023
Certyfikowany Instalator Daikin
Certyfikowany instalator LG
Certyfikat dla przedsiębiorców
Autoryzowany instalator Samsung
Certyfikat Mitsubishi Electric 2022
Certyfikat Aux 2022
Autoryzowany instalator klimatyzacji AUX

Zajmujemy się sprzedażą, montażem, naprawą oraz serwisem systemów klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurach, sklepach a także klimatyzacją precyzyjną do serwerowi i systemami VRV

 

 Mamy w ofercie:

Klimatyzatory naścienne
Klimatyzatory kasetonowe
Klimatyzatory kanałowe
Klimatyzatory podsufitowo-przypodłogowe
Systemy multi
Systemy VRV
Agregaty wody lodowej
Klimatyzację precyzyjną  
Główny teren naszych usług to woj. mazowieckie a przede wszystkim Warszawa ( Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga)  oraz okolice Piaseczna, Konstancin Jeziorna, Józefosław, Magdalenka, Raszyn, Janki, Michałowice i inne.
Pragniemy być doskonałym partnerem w biznesie i spełniać pokładane w nas oczekiwania. Dzięki wieloletniej praktyce, sumienności i dbałości o wysoki poziom wykonywanych przez nas usług pozyskaliśmy bardzo dużą liczbę stałych i zadowolonych klientów:
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą