Do domu polecamy przede wszystkim klimatyzatory naścienne dobrych firm takich jak DAIKIN, LG, Samsung, Mitsubishi Electric które charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i cichą pracą.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzacji?

MOC KLIMATYZATORA

Moc klimatyzatora dobiera się na podstawie wielkości oraz zapotrzebowania danego pomieszczenia na chłód. Jeśli moc będzie zbyt mała, klimatyzator nie schłodzi dobrze pomieszczenia, a jego sprężarka przegrzeje się i zniszczy. To najdroższy element wyposażenia klimatyzatora, a koszt jej wymiany prawie równa się cenie nowego urządzenia. Przewymiarowana moc klimatyzatora naraża Cię na straty materialne, gdyż im większa moc tym jest klimatyzator jest droższy i pobiera więcej prądu.

KLASA ENERGETYCZNA

Ważnym parametrem klimatyzatorów jest również klasa efektywności energetycznej. Im wyższa klasa energetyczna np. A+++, A++, A+ tym urządzenie pobiera mniej prądu i jest bardziej ekonomiczne.
Klimatyzatory EMURA , Ururu Sarara firmy Daikin, czy Prestige LG i Samsung posiadają najwyższą z możliwych klasę energetyczną A+++

CIEKAWY DESIGN

Oferowane przez nas urządzenia potrafią zaskoczyć nowoczesnym wyglądem . Obecnie klimatyzatory różnią się nie tylko kształtem , ale i kolorem -mogą być czarne(  Mitsubishi Electric MSZ-EF) srebrne (Daikin Emura, LG Artcool Mirror, MItsubishi Electric MSZ-EF) i białe. W klimatyzatorze LG Stylist podświetlenie LED zmienia kolor w zależności o temperatury nawiewanego powietrza, a w jednostce LG Gallery można zmienić wygląd klimatyzatora wkładając własne zdjęcie.

Diamond Mitsubishi

 

[pdf-embedder url=”http://fulmark.nazwa.pl/fulmark_pl2/wp-content/uploads/Diamond-Mitsubishi.pdf” title=”Diamond Mitsubishi”]

 

 

 

 

 

 

CICHA PRACA

Najcichszymi urządzeniami na rynku są obecnie Samsung Prestige, którego poziom hałasu wynosi zaledwie 16dB(A) oraz LG Prestige którego poziom ciśnienia akustycznego na najniższym biegu wynosi 17dB(A). Większość klimatyzatorów dobrych firm takich jak Daikin, LG, Samsung czy Mitsubishi Electric jest bardzo cicha-poziom ciśnienia akustycznego wynosi od 19 do 25 dB na najniższym biegu.

ZDALNE STEROWANIE

Klimatyzatory Samsung posiadają funkcję WiFi która pozwala na sterowanie klimatyzatorem za pomocą Smartfona z dowolnego miejsca.
Funkcje dostępne spoza domu:

Klimatyzatory LG i Daikin także mogą posiadać sterownik online (opcja).

Umożliwia on kontrolę jednostki wewnętrznej z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfonu, laptopa, komputera osobistego, tabletu lub ekranu dotykowego.
W klimatyzatorze Emura Daikin dodatkowe urządzenie WLAN typu plug and play pozwala ustawić i zaprogramować temperaturę z każdego miejsca, za pomocą systemów Apple lub Android. Możesz zarządzać klimatyzatorem, gdy jesteś poza domem. To optymalne sterowanie klimatem i jednoczesne oszczędzanie energii.

ZDROWE POWIETRZE

Większość urządzeń firm Daikin, LG, Samsung, Mitsubishi posiada filtry usuwające powietrza kurz , wirusy, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.
Klimatyzator LG Prestige posiada filtr MULTI Ochrona przechwytujący i dezaktywujący wirusy , alergeny oraz cząsteczki kurzu. Natomiast klimatyzatory LG Slim, Artcool inverter V, Standard posiadają filtr Mikro ochrona który przechwytuje z powietrza mikroskopijne substancje w tym kurz i pyłki powodujące choroby dróg oddechowych. Klimatyzator LG BASIC posiada filtr antybakteryjny, który jest elementem pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Zadaniem jego jest filtracja cząsteczek kurzuo wielkości powyżej 10μm a następnie eliminacji przechwyconych w ten sposób bakterii.
Klimatyzatory firmy LG (oprócz modeli Standard,Stylist i Basic)posiadają również jonizator Plasmaster, który zapewnia skuteczną sterylizacje powietrza na poziomie 99%.Cząsteczki jonów Pasmaster eliminują bakterie i inne szkodliwe substancje.

Klimatyzatory Dakin posiadają tytanowo-apatytowy foto katalityczny filtr oczyszczający powietrze, pochłaniajacy mikroczastki, rozkładający nieprzyjemne zapachy, zapobiegający rozmnażaniu się bakterii i wirusów, mikrobów.


Klimatyzatory Prestige i Premium posiadają unikalną technologię VIRUS Doctor która pozwala zneutralizować takie zanieczyszczenia, jak wirusy, bakterie, pleśń czy alergeny, chroniąc tym samym Ciebie i Twoją rodzinę przed groźnymi mikroorganizmami i toksynami.

Jednostki MSZ-FD, MSZ-GE , MSZ-EF wyposażone są w filtr wstępny oraz dwa specjalne filtry realizujące funkcje plazmowego oczyszczania i odwaniania powietrza (Plasma Duo). System filtrów plazmowych oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń bakteryjnych wielkości mikrona i nanometra.
Klimatyzator MSZ-GE posiada dodatkowo antyalergiczny filtr enzymowego, który zatrzymuje alergeny takie jak pleśń i bakterie i rozkłada je za pomocą enzymów.

Zadzwoń do nas :

tel. (22) 73-73-555
kom. 600-100-901
lub napisz e-mail:fulmark@fulmark.pl

Pomożemy Ci wybrać odpowiedni klimatyzator.