Oczyszczacz powietrza Daikin dla Alergika

Oddychaj czystym i zdrowym powietrzem

Oczyszczone powietrze poprawia postrzeganie komfortu, a dzięki usuwaniu oraz rozkładaniu zanieczyszczeń i zapachów, oczyszczacz powietrza wykorzystujący technologię Streamer odgrywa ważną rolę w przypadku osób cierpiących na schorzenia astmatyczne lub alergiczne. Trzykrotne oczyszczanie powietrza, korzystne dla twojego zdrowia. Pyłki, kurz i sierść zwierząt domowych to tylko niektóre z potencjalnych przyczyn alergii, astmy i problemów z oddychaniem. Oczyszczacz powietrza firmy Daikin oczyszcza powietrze i rozwiązuje powyższe problemy, wykonując trzy funkcje:
☑ Usuwanie alergenów
 • ☑ Usuwanie wirusów i bakterii
  • ☑ Usuwanie nieprzyjemnych zapachów Daikin

  TECHNOLOGIA STEAMER

  ,,Wyładowania elektryczne Streamer” są rodzajem wyładowań plazmowych, w których generowane są szybkie elektrony posiadające zdolność rozkładu utleniającego. Elektrony te eliminują bakterie i pleśń oraz szkodliwe związki chemiczne, alergeny itd. W porównaniu ze standardowym wyładowaniem plazmowymi (wyładowaniem jarzeniowym) zakres wyładowań z generatora Streamer firmy Daikin jest szerszy, co ułatwia elektronom zderzenia z tlenem i azotem w powietrzu. Pozwala to na wytwarzanie szybkich elektronów w trzech wymiarach na dużym obszarze a w rezultacie na uzyskanie 1000 razy większej szybkości rozkładu utleniającego przy wykorzystaniu takiej samej mocy elektrycznej.
  ☑ Czyste powietrze dzięki aktywnemu wyładowaniu jonów plazmy i technologii Flash Steamer
  ☑ Wysokowydajny filtr HEPA do wychwytywania cząsteczek kurzuDuża wydajność oczyszczania i praca cicha jak szept

   

  ☑Nowa stylowa kompaktowa budowa
 •  

Oczyszczacz powietrza Daikin MCK55W

Oczyszczacz powietrza MCK55W  Daikin to urządzenie dedykowane do miejsc, gdzie wymagana jest szczególna czystość powietrza.

Oddychaj czystym i zdrowym powietrzem

Oczyszczacze powietrza Daikin minimalizują objawy astmy i alergii poprzez usuwanie z powietrza cząstek kurzu i pyłków. Zapewniają zdrowie otoczenie dzięki filtrowaniu bakterii i wirusów znajdujących się w powietrzu.

Poziom wilgotności jest ważny dla zdrowia skóry

Niewielki zbiornik wody nawilżającego oczyszczacza powietrza przekazuje wilgoć do powietrza, gdy jest ono zbyt suche i chroni przed suchością dłoni i drapaniem w gardle.

Utrzymywanie świeżości powietrza w pomieszczeniach ma kluczowe znaczenie dla zdrowia

Ludzie spędzają w dzisiejszych czasach średnio 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych. Dlatego dobra jakość powietrza w pomieszczeniach ma kluczowe znaczenie dla naszego zdrowia.
Czyste powietrze w pomieszczeniach jest szczególnie ważne dla grup osób wrażliwych, takich jak osoby bardzo młode i w podeszłym wieku, a także osoby cierpiące na choroby układu oddechowego i alergie.

Dbaj o świeży zapach powietrza

Oczyszczacze powietrza Daikin kontrolują zapachy dzięki czemu Twój dom jest zawsze czysty i pachnie świeżością. Oczyszczacz powietrza firmy Daikin jest przeznaczony do usuwania szkodliwych cząstek stałych, a także kurzu, zapachów, bakterii, sierści zwierząt domowych, pleśni, pyłków, roztoczy i innych alergenów, pozostawiając czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniach.
☑ Skuteczność działania przeciwko wirusom układu oddechowego oceniona przez Institut Pasteur de Lille
☑ Powietrze dzięki podejściu „Catch and Clean” firmy Daikin dla rozkładu szkodliwych substancji
☑ Elektrostatyczny filtr HEPA o wysokiej skuteczności, który nie zatyka się łatwo, przez co powoduje niski spadek ciśnienia
☑ Brak konieczności wymiany filtra przez dziesięć lat, co skutkuje niskimi kosztami konserwacji Oczyszcza powietrze w pomieszczeniach do 82 m², nadaje się idealnie do dużych powierzchni mieszkalnych
☑ Jedna z najcichszych serii oczyszczaczy powietrza na rynku europejskim
☑ Brak konieczności wymiany filtra przez dziesięć lat, co skutkuje niskimi kosztami konserwacji
☑ Powietrze w pomieszczeniach do 82 m², nadaje się idealnie do dużych powierzchni mieszkalnych

Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

Oczyszczacz powietrza Daikin idealnie nadaje się do domu. Dzięki niemu zapewnisz sobie i swoim najbliższym czyste, zdrowe powietrze, bez smogu, alergenów i mikroorganizmów chorobotwórczych. Szybciej się zregenerujesz i odpoczniesz. Czyste powietrze w pomieszczeniach jest szczególnie ważne dla grup osów wrażliwych dlatego oczyszczacz powietrza sprawdzi się w miejscu, gdzie przebywają małe dzieci, alergicy, osoby o obniżonej odporności czy osoby starsze
☑ Filtr HEPA do wychwytywania drobnych cząsteczek kurzu , bez konieczności wymiany nawet do 10 lat
☑ Czujnik zapachów ,kontroluje zapachy w pomieszczeniu
☑ Flash Steamer dezaktywuje bakterie i wirusy

 

Nie wiesz jaki oczyszczacz powietrza wybrać i jaka będzie cena?

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

 

Napisz do nas: