Klimatyzacja do serwerowni, pomieszczeń baz danych

Szafy do klimatyzacji firmy Denco przeznaczone są do pomieszczeń takich jak.: serwerownie, siłownie telekomunikacyjne, siłownie energetyczne, czy tez pomieszczenia baz danych.
Model T urządzeń klimatyzacyjnych Denco jest skonstruowany w celu utrzymania najwyższej dokładności sterowania temperaturą, wilgotnością i filtracją w małej i średniej wielkości pomieszczeniach. Urządzenia serii T dostępne są w przedziale wydajności chłodniczych od 3 kW do 90 kW. Małe wymiary podstawy urządzenia – od 300 mm x 600 mm – a także dostęp serwisowy od frontu pozwalają w maksymalnym stopniu wykorzystać pozostałą powierzchnię podłogi. Model T szafy do klimatyzacji precyzyjnej może być z jednym lub dwoma obiegami chłodniczymi. Występują tu opcje: zewnętrzny agregat skraplający lub skraplacz , free-cooling, woda lodowa, VRF.
Urządzenia serii E dostępne są w przedziale wydajności chłodniczych od 22 kW do 120 kW. Wyposażone są w niezależne wentylatory o napędzie pasowym. W przypadku konieczności osiągnięcia wyższego zewnętrznego ciśnienia statycznego możliwy jest montaż wentylatorów z łopatkami wygiętymi do tyłu.

Klimatyzacja precyzyjna do banków ,sklepów i biur  typu ,,Open Space’

Urządzenia systemu Officecool przeznaczone są do biur typu,,open space”, banków, bibliotek, sklepów i budynków użyteczności publicznej. Dostępne są w trzech konfiguracjach, wykorzystujących przestrzeń pod podniesioną podłogą techniczną do dostarczenia klimatyzowanego i filtrowanego powietrza do pomieszczenia.Szafa do klimatyzacji precyzyjnej Officecool ma jeden obieg chłodniczy. Opcje:zewnętrzny agregat skraplający, woda lodowa, pompa ciepła, VRF. Szereg inteligentnych paneli wentylatorowych (LECU), zastępujących płyty podłogowe o wymiarach 600mm x 600mm, wymagających jedynie podłączenia zasilania jednofazowego 230V, zapewnia stworzenie indywidualnych warunków w każdej strefie przebywania ludzi. Każdy z paneli wentylatorowych może być w prosty sposób odłączony i zainstalowany w innym miejscu w zależności od bieżących potrzeb. Umożliwia to szybkie przemeblowanie pomieszczeń przy minimalnym zakłóceniu znajdujących się w nich ludzi.

Klimatyzacja do pomieszczeń czystych

Urządzenia Denco serii HS zostały specjalnie skonstruowane dla potrzeb klimatyzacji pomieszczeń czystych (clean room), laboratoriach, w których wymagany jest wyjątkowo wysoki poziom czystości powietrza, połączony często z dużą dokładnością utrzymania temperatury i wilgotności względnej. Szafy do klimatyzacji precyzyjnej posiadają dwa obiegi chłodnicze do współpracy z filtrami HEPA. Mogą być w opcji: zewnętrzny agregat skraplający, free cooling, woda lodowa, VRF.
Szafy wyłożone są wewnątrz płytami aluminiowymi aby zapobiec przemieszczaniu cząstek oraz gromadzeniu się zanieczyszczeń. Zaprojektowano je do pracy tam gdzie występują duże różnice ciśnień co często ma miejsce w tego typu instalacjach.

Klimatyzacja precyzyjna dla telekomunikacji

Klimatyzatory kompaktowe serii EPzostały zaprojektowane przede wszystkim do chłodzenia wyniesionych, kontenerowych stacji bazowych. Urządzenia serii EP występują standardowo w sześciu wielkościach z możliwością zastosowania wielu dodatkowych opcji jak np. nagrzewnica elektryczna czy zasilanie 48 VDC. Dzięki instalacji na ścianie zewnętrznej kontenera umożliwiają maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej. Klimatyzator ten przeznaczony jest do kontenerów telekomunikacyjnych do montażu zewnętrznego z opcja free-cooling. Klimatyzatory zintegrowane serii RP zostały zaprojektowane przede wszystkim do chłodzenia wyniesionych stacji bazowych ale przeznaczone są do montażu wewnętrznego.
Urządzenia serii RP wymagają jedynie montażu dwóch krat – wlotowej i wylotowej – w zewnętrznej ścianie stacji. Produkowane są standardowo w sześciu wielkościach. Chłodzenie odbywa się na zasadzie bezpośredniego odparowania lub poprzez wykorzystanie powietrza zewnętrznego (freecooling).
Urządzenia z serii TW to zewnętrzne urządzenia klimatyzacyjne Denco, skonstruowane w celu utrzymania najwyższej dokładności sterowania temperaturą, wilgotnością i filtracją w małych i średniej wielkości pomieszczeniach takich jak np. kontenerowe stacje bazowe. Stanowią one alternatywę dla prostszych rozwiązań, na przykład powszechnie używanych klimatyzatorów komfortu. Szafy do klimatyzacji precyzyjnej dla telekomunikacji przeznaczone są do montażu zewnętrznego w opcji VRF. Przewodnią ideą konstrukcji jest niezawodność, wydajność, różnorodność zastosowań oraz łatwy serwis.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas: 

tel: 600 100 901,        22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas: