System VRV Daikin, Multi V LG do biura Warszawa, Piaseczno

System VRV Daikin

Kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem w budynku

Od efektywnego pod względem energetycznym ogrzewania i klimatyzacji po wentylacje i systemy zarządzania budynkiem. Oferujemy rozwiązania klimatyzacyjne do biur i dużych budynków.
☑ Minimalizuj straty zimnego i ciepłego powietrza przy wejściu, stosując kurtynę powietrzną Biddle.
☑ Unikalna, całkowicie płaska kaseta idealnie integruje się z sufitami podwieszanymi, a jej cicha praca nie będzie Ci przeszkadzać.
☑ Możliwość dostosowania w strefach z wysokim stropem poprzez zainstalowanie ogrzewania podłogowego do ogrzewania powietrza przy podłodze.
☑ Oddychaj świeżym i zdrowym powietrzem, wolnym od pleśni i alergenów. W celu zapewnienia wentylacji stosuj nasze jednostki HRV lub centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne typu plug-and-play.
☑ Łatwa integracja rozwiązań do wytwarzania ciepłej wody dla kuchni i toalet.
☑ Niezawodne chłodzenie pomieszczeń technicznych nawet do temperatury -20°C.

System Multi V LG

Oszczędność energii i niezawodność działania

Zaawansowany system VRF  – ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego, jest idealnym wyborem dla małych i średnich przestrzeni zapewniając całoroczny komfort chłodzenia oraz ogrzewania wraz z maksymalną wszechstronnością, oszczędnością energii i niezawodnością działania.
System Multi V S jest wyjątkowo energooszczędny oraz wysoce niezawodny, co pozwala użytkownikom obniżyć koszty eksploatacji i uzyskać bardzo korzystny wskaźnik zwrotu z inwestycji. Ponadto, nowy agregat serii S jest wyposażony w szereg zaawansowanych, zastrzeżonych technologii oraz posiada wygodną nową funkcję o nazwie Smartphone Control, która pozwala na zdalny monitoring i kontrolę pracy parametrów układu.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

 

Napisz do nas: