Do domu polecamy przede wszystkim klimatyzatory naścienne dobrych firm takich jak DAIKIN, LG, Samsung, Fujitsu, Mitsubishi Electric które charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i cichą pracą.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze klimatyzacji?

MOC KLIMATYZATORA

Moc klimatyzatora dobiera się na podstawie wielkości oraz zapotrzebowania danego pomieszczenia na chłód. Jeśli moc będzie zbyt mała, klimatyzator nie schłodzi dobrze pomieszczenia, a jego sprężarka przegrzeje się i zniszczy. To najdroższy element wyposażenia klimatyzatora, a koszt jej wymiany prawie równa się cenie nowego urządzenia. Przewymiarowana moc klimatyzatora naraża Cię na straty materialne, gdyż im większa moc tym jest klimatyzator jest droższy i pobiera więcej prądu.

KLASA ENERGETYCZNA

Ważnym parametrem klimatyzatorów jest również klasa efektywności energetycznej. Im wyższa klasa energetyczna np. A+++, A++, A+ tym urządzenie pobiera mniej prądu i jest bardziej ekonomiczne.
Klimatyzatory EMURA , Ururu Sarara firmy Daikin, czy Samsung posiadają najwyższą z możliwych klasę energetyczną A+++

CIEKAWY DESIGN

Oferowane przez nas urządzenia potrafią zaskoczyć nowoczesnym wyglądem . Obecnie klimatyzatory różnią się nie tylko kształtem , ale i kolorem -mogą być czarne( LG Artcool Mirror,  Mitsubishi Electric MSZ-EF) srebrne (LG Artcool Silver, Daikin Emura, MItsubishi Electric MSZ-EF) i białe. W sezonie 2019 powrócił klimatyzator LG Artcool Gallery z możliwością wymiany zdjęcia. Już nikt nie musi Ci mówić jak ma wyglądać Twój klimatyzator. Możesz zmienić jego wygląd korzystając z własnej galerii zdjęć.

Emura Daikin
Diamond Mitsubishi Electric
Actcool Gallery
CICHA PRACA

Najcichszymi urządzeniami na rynku są obecnie Samsung Prestige, którego poziom hałasu wynosi zaledwie 16dB(A) oraz LG którego poziom ciśnienia akustycznego na najniższym biegu wynosi 19dB. Większość klimatyzatorów dobrych firm takich jak Daikin, LG, Samsung czy Mitsubishi Electric jest bardzo cicha-poziom ciśnienia akustycznego wynosi od 19 do 25 dB na najniższym biegu.

 

ZDALNE STEROWANIE
    • Większość modeli klimatyzatorów LG, Samsung, Daikin , Fujitsu posiada funkcję WiFi która pozwala na sterowanie klimatyzatorem za pomocą Smartfona z dowolnego miejsca.
    • Funkcje dostępne spoza domu:  włączanie/wyłączanie,  zmiana trybu pracy,  zmiana temperatury

Umożliwia on kontrolę jednostki wewnętrznej z dowolnego miejsca za pośrednictwem smartfona, laptopa, komputera osobistego, tabletu lub ekranu dotykowego.
W klimatyzatorze Emura Daikin dodatkowe urządzenie WLAN typu plug and play pozwala ustawić i zaprogramować temperaturę z każdego miejsca, za pomocą systemów Apple lub Android. Możesz zarządzać klimatyzatorem, gdy jesteś poza domem. To optymalne sterowanie klimatem i jednoczesne oszczędzanie energii.

 
CIEKAWE FUNKCJE 

SMART DIAGNOSIS-klimatyzatory LG mają inteligentną diagnostykę która pozwala za pomocą smartfona sprawdzić ustawienia klimatyzatora, występujące problemy.

Zdrowe powietrze

JONIZATOR PLASMASTER PLUS

Klimatyzatory LG ARTCOOL , DELUXE i PRESTIGE posiadają jonizator który zmniejsza liczbę szkodliwych cząsteczek mikroskopowych dzięki wprowadzeniu w przepływajace przez klimatyzator powietrze ponad 3 milionów jonów. Jony  chronią nas  przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko przepływajace powietrzeprzez klimatyzator , ale również jego bezpośrednie otoczenie , czyniąc środowisko , w którym przebywamy , czystym i bezpiecznym.

Większość urządzeń firm Daikin, LG, Samsung, Fujitsu Mitsubishi posiada filtry usuwające powietrza kurz , wirusy, alergeny oraz nieprzyjemne zapachy.

 LG

Klimatyzator LG Prestige posiada filtr MULTI Ochrona przechwytujący i dezaktywujący wirusy , alergeny oraz cząsteczki kurzu. Natomiast klimatyzatory LG Slim, Artcool inverter V, Standard posiadają filtr Mikro ochrona który przechwytuje z powietrza mikroskopijne substancje w tym kurz i pyłki powodujące choroby dróg oddechowych. Klimatyzator LG BASIC posiada filtr antybakteryjny, który jest elementem pierwszego etapu oczyszczania powietrza. Zadaniem jego jest filtracja cząsteczek kurzu
o wielkości powyżej 10μm a następnie eliminacji przechwyconych w ten sposób bakterii.
Klimatyzatory firmy LG (oprócz modeli Standard,Stylist i Basic)posiadają również jonizator Plasmaster, który zapewnia skuteczną sterylizacje powietrza na poziomie 99%.Cząsteczki jonów Pasmaster eliminują bakterie i inne szkodliwe substancje.

DAIKIN
Klimatyzatory Dakin posiadają tytanowo-apatytowy foto katalityczny filtr oczyszczający powietrze, pochłaniajacy mikroczastki, rozkładający nieprzyjemne zapachy, zapobiegający rozmnażaniu się bakterii i wirusów, mikrobów.
SAMSUNG
Klimatyzatory Prestige i Premium posiadają unikalną technologię VIRUS Doctor która pozwala zneutralizować takie zanieczyszczenia, jak wirusy, bakterie, pleśń czy alergeny, chroniąc tym samym Ciebie i Twoją rodzinę przed groźnymi mikroorganizmami i toksynami.
MITSUBISHI ELECTRIC

Jednostki MSZ-FD, MSZ-GE , MSZ-EF wyposażone są w filtr wstępny oraz dwa specjalne filtry realizujące funkcje plazmowego oczyszczania i odwaniania powietrza (Plasma Duo). System filtrów plazmowych oczyszcza powietrze z nieprzyjemnych zapachów i zanieczyszczeń bakteryjnych wielkości mikrona i nanometra.
Klimatyzator MSZ-GE posiada dodatkowo antyalergiczny filtr enzymowego, który zatrzymuje alergeny takie jak pleśń i bakterie i rozkłada je za pomocą enzymów.

 

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel:         600 100 901 , 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas:

Free Download WordPress Themes
Download WordPress Themes
Free Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
free download udemy paid course