Klimatyzacja LG

Klimatyzatory do domu LG

 

LG to z pewnością jedna najlepszych firm produkujących klimatyzację. Klimatyzatory naścienne LG to przede wszystkim idealne rozwiązanie do domu , mieszkania , sypialni czy pokoju. Klimatyzatory LG są energooszczędne, ciche, wysokiej jakości.  Mają nowoczesną stylistykę, idealnie komponują się z wystrojem wnętrza salonu, sypialni, pokoju i biura. Istotne znaczenie przy wyborze klimatyzatora ma nie tylko jego wygląd, ale także wyposażenie. Modele Artcool, Deluxe, Standard Plus posiadają WiFi. Dzięki WiFi możemy sterować funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu. 

Czyste powietrze w domu dzięki klimatyzatorom LG

 Jednostki Artcool i Deluxe mają Jonizator Plasmaster Plus. Jonizator plazmowy  wytwarza kilka milionów skupisk spolaryzowanych jonów, które przechwytują i eliminują z powietrza bakterie , wirusy oraz usuwają nieprzyjemne zapachy. W związku z tym Jonizator czyni środowisko w którym przebywamy czystym i bezpiecznym. Każdy z klimatyzatorów szybko i mocno chłodzi pomieszczenie. W okresach przejściowych istotną funkcją jest opcja  grzania. Ponieważ LG dba o nasz komfort klimatyzatory są ciche jak szept , zapewniają też zdrowy delikatny nawiew powietrza. Z pewnością wielu użytkownikom spodoba się wyświetlacz zużycia energii monitorujący poziom pobieranej energii elektrycznej oraz funkcja smart diagnostic pozwalająca na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień klimatyzatora . 

.Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne.

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design .

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW , Jednostki Artcool , Deluxe , Standard Plus posiadają nowoczesny design.

Bardzo wydajny system filtracji powietrza usuwa najdrobniejsze cząsteczki pyłu, alergeny  i przykre zapachy.Inteligentny czujnik i interaktywny wyświetlacz.Ciesz się świeżym powietrzem w domu.

Klimatyzatory komercyjne LG

Klimatyzatory komercyjne LG przeznaczone są przede wszystkim do pomieszczeń biurowych , sklepów, aptek, magazynów, restauracji, hoteli itp.Godne uwagi są klimatyzatory kasetonowe z czterokierunkowym nawiewem powietrza. Udoskonalone szerokie nawiewy zapewniają skuteczne rozprowadzenie powietrza , zapobiegając powstawaniu tzw.martwych stref. Możliwość niezależnego sterowania każdej z czterech żaluzji osobno , dzięki instalacji indywidualnych silników. Istotne znaczenie mają również kompaktowe wymiary, w związku z tym znacznie zwiększa się możliwość ich instalacji w pomieszczeniach z niską przestrzenią montażową. W przeciwieństwie do klimatyzatorów naściennych urządzenia kanałowe są praktycznie niewidoczne, przede wszystkim dlatego, iż ukryte są w suficie. Instalacja ich jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem do pomieszczeń komercyjnych są klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe, podstropowe. Dlatego, że dają dużą swobodę w wyborze miejsca montażu.  Jednostki wewnętrzne mogą być umieszczane zarówno na podłodze jak i  pod sufitem.

Mogą być istalowane w różnych pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura, sale konferencyjne.Maja estetyczny wygląd, 4 stronny wypływ powietrza równomiernie rozprowadza powietrze w pomieszczeniu

Klimatyzatory kanałowe można ukryć w suficie . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia  czy struktury pokoi.Kontrola temperatury otoczenia za pomoca termostatów.

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca montażu.Jednostki wewnętrzne mogą być  z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem. Idealne do biur, sklepów, aptek.

W systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych np. ściennych , kanałowych,kasetonowych,przypodłogowych.36 jednostek wewnętrznych, 8 jednostek zewnętrznych.

Do ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Pobiera energię ze środowiska zewnętrznego  jest 4 razy bardziej wydajna energetycznie niż instalacje z kotłem grzewczym

Centrale wentylacyjne eco V stały się integralną częścią zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.

Umożliwiają podłączenie przewodów czynnika chłodniczego wielu różnorodnych jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. zapewniają wyjątkową oszczędność energii. 

Istnieje możliwość podłączenia 2,3,4 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Wszystkie jednostki wewnętrzne pracują w tym samym trybie i są obsługiwane z jednego sterownika

Napisz do nas: