Klimatyzacja Daikin do domu

Klimatyzatory Daikin gwarantują dobry klimat w pomieszczeniu. Doskonałe do mieszkania, salonu , sypialni lub biura.
Dzięki klimatyzacji, jesteś w stanie uzyskać w pomieszczeniu idealną temperaturę, czystość, wentylację i wilgotność. Klimatyzacja to coś znacznie więcej niż schłodzenie pomieszczenia, w którym mieszkasz i pracujesz.
 Ciesz się z komfortu Daikin przez cały rok.

Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne .

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design.

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 4,2-5 kW , Jednostki Stylish, Emura,Perfera lub Comfora posiadają nowoczesny design.

Skutecznie usuwa alergeny,( pyłki, kurz) bakterie, wirusy.Usuwa zapachy, eliminuje dym tytoniowy. Jego ciche działanie sprawia ze jest idealny do pracy w nocy

Efektywne energetycznie rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej 

Klimatyzator kanałowy jest ukryty w suficie. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi

 Idealna do montażu pod oknem  przy ścianie lub we wnęce, polecane do pomieszczeń ze skosami

Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych naściennych, przypodłogowych, kanałowych, kasetonowych.

Zobacz również klimatyzatory firm