Klimatyzacja Daikin

Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne .

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design.

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 4,2-5 kW , Jednostki Stylish, Emura,Perfera lub Comfora posiadają nowoczesny design.

Skutecznie usuwa alergeny,( pyłki, kurz) bakterie, wirusy.Usuwa zapachy, eliminuje dym tytoniowy. Jego ciche działanie sprawia ze jest idealny do pracy w nocy

Klimatyzatory komercyjne

Systemy Daikin Split, Sky Air i VRV stanowią idealne rozwiązanie do zastosowań mieszkaniowych i handlowych. Do biura oferujemy szeroki wybór nowoczesnych pod względem technicznym i energooszczędnych jednostek wewnętrznych: od kaset międzystropowych, przez jednostki kanałowe, podstropowe i naścienne, po modele przypodłogowe. Jednostki wewnętrzne Daikin dopasowują się do pomieszczeń każdej wielkości i kształtu, są łatwe w obsłudze, ciche, niezawodne, z możliwością prostego sterowania, dostarczają swoim użytkownikom „to coś” do wnętrza pomieszczeń.

Mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak restauracje , hotele, biura, sale konferencyjne.

Klimatyzator kanałowy jest ukryty w suficie , instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw świetlnych, czy struktury pokoi.

Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem

JDo jednej jednostki zewnetrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych, naściennych, przypodłogowych, kanałowych, kasetonowych .

VRV Daikin to kompleksowe rozwiązanie do grzania, chłodzenia, wentylacji, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, kurtyn powietrznych i centralnego sterowania.

Altherma Daikin to  efektywne energetycznie rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej

Zapewnia optymalny komfort dzięki zastosowaniu kombinacji agregatów wody lodowej, central wentylacyjnych oraz klimakonwektorów. 

Chłodzenie serwerowni wymaga znacznie wyższego poziomu zużycia energii niż chłodzenie pomieszczeń innego typu