Klimatyzacja Daikin do domu, mieszkania Warszawa, Piaseczno

Dlaczego warto wybrać klimatyzatory Daikin do domu?

Klimatyzatory Daikin zapewniają komfort i wygodę w pomieszczeniach mieszkalnych. Klimatyzatory naścienne maja wysoką klasę energetyczną , gwarantują niskie zużycie prądu.
Do niewielkich  pomieszczeń ok  takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne, skutecznie chłodzą i ogrzewają.

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design.

 

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 4,2-5 kW , Jednostki Stylish, Emura,Perfera lub Comfora posiadają nowoczesny design.

 

Skutecznie usuwa alergeny,( pyłki, kurz) bakterie, wirusy.Usuwa zapachy, eliminuje dym tytoniowy. Jego ciche działanie sprawia ze jest idealny do pracy w nocy

 

Klimatyzatory komercyjne do biura , sklepu, apteki Warszawa, Piaseczno

Systemy Daikin Split, Sky Air i VRV stanowią idealne rozwiązanie do zastosowań mieszkaniowych i handlowych. Do biura oferujemy szeroki wybór nowoczesnych pod względem technicznym i energooszczędnych jednostek wewnętrznych: od kaset międzystropowych, przez jednostki kanałowe, podstropowe i naścienne, po modele przypodłogowe. Jednostki wewnętrzne Daikin dopasowują się do pomieszczeń każdej wielkości i kształtu, są łatwe w obsłudze, ciche, niezawodne, z możliwością prostego sterowania, dostarczają swoim użytkownikom „to coś” do wnętrza pomieszczeń.

Klimatyzatory kasetonowe mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak restauracje , hotele, biura, sale konferencyjne, sklepy , apteki

Klimatyzator kanałowy jest ukryty w suficie , instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw świetlnych, czy struktury pokoi.

Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem

JDo jednej jednostki zewnetrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych, naściennych, przypodłogowych, kanałowych, kasetonowych .

VRV Daikin to kompleksowe rozwiązanie do grzania, chłodzenia, wentylacji, wytwarzania ciepłej wody użytkowej, kurtyn powietrznych i centralnego sterowania.

Altherma Daikin to  efektywne energetycznie rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej w domkach lub biurach.

Zapewnia optymalny komfort dzięki zastosowaniu kombinacji agregatów wody lodowej, central wentylacyjnych oraz klimakonwektorów. 

Chłodzenie serwerowni wymaga znacznie wyższego poziomu zużycia energii niż chłodzenie pomieszczeń innego typu


Cena montażu klimatyzacji Daikin uzależniona jest od wielu czynników:

☑ Długości  i rodzaju instalacji chłodniczej  tj. ilości zużytych rur miedzianych w otulinie, kabla zasilającego i sterującego
☑ Rodzaju klimatyzatora
☑ Umiejscowienia jednostki zewnętrznej -agregat może stać na balkonie, wisieć na ścianie, na dachu
☑ Użycia dźwigu lub specjalnego rusztowania jeżeli klimatyzator ma być zamontowany na dużej wysokości
☑ Wkuwania instalacji chłodniczej w ścianę, podłogę
☑ Wykorzystania np. pompki skroplin
Montaż klimatyzatora LG w salonie fryzjerskim w Nowej Iwicznej

Podstawowy montaż klimatyzacji Daikin zawiera:

☑ Długość instalacji chłodniczej do 5 mb
☑ Poprowadzenie instalacji miedzianej łączącej obie jednostki po ścianie / suficie lub nad sufitem kasetonowym
☑ Grawitacyjne odprowadzenie skroplin od jednostki wewn. do 5 mb
☑ Zasilanie urządzenia z gniazdka–kabel z wtyczką do kontaktu do 5mb
☑ Wykonanie próżni i próby szczelności w instalacji chłodniczej
☑ Montaż na ścianie do wysokości 3m od gruntu lub na balkonie (bez konieczności wychodzenia poza jego obrys i użycia podnośnika koszowego lub rusztowania)
☑ W przypadku dłuższej trasy instalacji chłodniczej, wkuwania jej w ścianę, montażu wymagającego użycia podnośnika koszowego, umiejscowienia jednostki zewnętrznej na dachu cena montażu ustalana jest indywidualnie po oględzinach. Jeżeli instalacja jest wkuta w ścianę zabezpieczamy ją masą tynkarską, nie wykonujemy gładzi gipsowej ani malowania ściany. 

 

Na jakim terenie wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji Daikin?

Główny teren naszych usług to woj. mazowieckie, przede wszystkim Warszawa ( Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga)  oraz okolice Piaseczna, Nowa Iwiczna, Zgorzała, Nowa Wola, Lesznowola,  Konstancin Jeziorna, Józefosław, Magdalenka, Raszyn, Janki, Michałowice i inne.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

 

Napisz do nas:

Montaz agregatu Daikin na dachu
Montaż klimatyzatora Daikin Emura
Klimatyzator Daikin przypodłogowy Perfera FVXTM
Montażklimatyzatora Daikin FVXM-F przypodłogowego
Montaz klimatyzatora Daikin Emura Józefosław
Montaz agregatu Daikin Warszawa
Oczyszczacz powietrza Daikin