Serwis klimatyzacji w domu , mieszkaniu czy biurze jest bardzo ważny. Regularne przeglądy zapewniają czyste powietrze w pomieszczeniu,  prawidłową,  bezawaryjną pracę klimatyzatora oraz lepsza wydajność energetyczną urządzenia. 

Zamów wiosenny serwis klimatyzacji

 Zadzwoń do nas tel: 600 100 901, 22 73 73 555

Kiedy należy wykonać serwis klimatyzacji w domu?

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku w okresie wiosennym( marzec kwiecień) oraz jesiennym( wrzesień-listopad ). Dzięki temu, kiedy rozpoczynają się upały, mamy urządzenie czyste i gotowe do pracy
Systematyczny serwis klimatyzacji jest bardzo istotny ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza.
Jednym z najważniejszych zadań  podczas serwisu klimatyzacji jest czyszczenie filtrów lub wymiana filtrów powietrza. Zatkane , brudne filtry zmniejszają  przepływ powietrza i obniżają wydajność pracy urządzenia. Czasami bywa tak, że nagromadzone zanieczyszczenia osadzają się wewnątrz urządzenia na tubie wentylatora (patrz zdjęcia poniżej).Zagrzybione urządzenie wytwarza nieprzyjemny zapach. Grzyby i pleśnie nagromadzone w urządzeniu są niebezpieczne dla zdrowia , mogą być przyczyną alergii, kataru i kaszlu. Dlatego tak ważną rzeczą jest regularny serwis i odgrzybianie klimatyzacji specjalistycznymi preparatami.

Nieprzyjemny zapach . Klimatyzator może wytwarzać nieprzyjemny zapach taki jak zapach stęchlizny, pleśni , grzybów

Gorsze chłodzenie klimatyzacji 

Wykonujemy:

Czyszczenie filtrów jednostek wewnętrznych
Czyszczenie jednostek zewnętrznych
Sprawdzanie parametrów pracy urządzeń i ich regulacja
Utrzymywanie instalacji sprawnej ,w należytym stanie technicznym
Odgrzybianie
Pisemny raport z przeprowadzonego przeglądu z wyszczególnieniem zauważonych nieprawidłowości
Wszystkie te czynności pozwolą Państwu na oszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami , oraz podniosą stan higieniczny zajmowanych pomieszczeń.
Robimy przegląd klimatyzacji w mieszkaniu, biurze ,a także różnych budynkach komercyjnych np. aptekach , sklepach, bankach. Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny , nie tylko zamontowanych przez naszą firmę urządzeń, ale też klimatyzacji zamontowanej przez konkurencję.
Obszar na którym wykonujemy serwis klimatyzacji to Warszawa (Mokotów, Ursynów, Kabaty, Wilanów, Wola,Praga, Ochota, Wawer, itp.) a także w woj. mazowieckie : Piaseczno, Józefosław, Chyliczki, Konstancin Jeziorna,  Janki, Magdalenka, Raszyn, Michałowice, Piastów, Nadarzyn, Wólka Kosowska, Głosków, Góra Kalwaria itd
 
Tuba wentylatora po czyszczeniu
Tuba wentylatora przed czyszczeniem
Brudna tuba wentylatora
Brudna tuba jednostki wewnetrznej
Zagrzybione , brudne filtry w jednostce wewnętrznej klimatyzatora

Zadzwoń do nas zamów serwis klimatyzacji :

tel: 600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas: