Przegląd klimatyzacji

Zamów serwis  klimatyzacji zanim nadejdą upały    

tel.: 600 100 901, 22 73 73 555

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku ,w okresie wiosennym i jesiennym.

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku w okresie wiosennym marzec kwiecień oraz jesiennym wrzesień-listopad . Dzięki temu , kiedy rozpoczynają się upały , mamy urządzenie czyste i gotowe do pracy
Systematyczny serwis klimatyzacji jest bardzo istotny ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza.

Zadbaj o czyste powietrze w Twoim domu 

 Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci  korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat.

Wykonujemy:

Czyszczenie filtrów jednostek wewnętrznych

Czyszczenie jednostek zewnętrznych

Sprawdzanie parametrów pracy urządzeń i ich regulacja

Utrzymywanie instalacji sprawnej ,w należytym stanie technicznym

Odgrzybianie

Pisemny raport z przeprowadzonego przeglądu z wyszczególnieniem zauważonych nieprawidłowości

Wszystkie te czynności pozwolą Państwu na oszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami , oraz podniosą stan higieniczny zajmowanych pomieszczeń.

Robimy przegląd klimatyzacji w mieszkaniu, biurze ,a także różnych budynkach komercyjnych np. aptekach , sklepach, bankach.Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny , nie tylko zamontowanych przez nasza firmę urządzeń, ale też klimatyzacji zamontowanej przez konkurencję.

Obszar na którym wykonujemy serwis klimatyzacji to Warszawa (Mokotów, Ursynów, Kabaty, Wilanów, Wola,Praga, Ochota, Wawer, itp.) a także w woj. mazowieckie : Piaseczno, Józefosław, Chyliczki, Konstancin Jeziorna,  Janki, Magdalenka, Raszyn, Michałowice, Piastów, Nadarzyn, Wólka Kosowska, Głosków, Góra Kalwaria itd

 

Tuba wentylatora po czyszczeniu
Tuba wentylatora przed czyszczeniem
Brudna tuba wentylatora
Brudna tuba jednostki wewnetrznej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Zadzwoń do nas:  

tel. (22) 73-73-555,  tel. 600-100-901 

Napisz do nas: