Przegląd klimatyzacji

Zamów serwis  klimatyzacji zanim nadejdą upały    

tel.: 600 100 901, 22 73 73 555

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku ,w okresie wiosennym i jesiennym.

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku w okresie wiosennym( marzec kwiecień) oraz jesiennym( wrzesień-listopad ). Dzięki temu , kiedy rozpoczynają się upały , mamy urządzenie czyste i gotowe do pracy
Systematyczny serwis klimatyzacji jest bardzo istotny ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza.

Zadbaj o czyste powietrze w Twoim domu 

 Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci  korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat.

Wykonujemy:

Czyszczenie filtrów jednostek wewnętrznych

Czyszczenie jednostek zewnętrznych

Sprawdzanie parametrów pracy urządzeń i ich regulacja

Utrzymywanie instalacji sprawnej ,w należytym stanie technicznym

Odgrzybianie

Pisemny raport z przeprowadzonego przeglądu z wyszczególnieniem zauważonych nieprawidłowości

Wszystkie te czynności pozwolą Państwu na oszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami , oraz podniosą stan higieniczny zajmowanych pomieszczeń.

Robimy przegląd klimatyzacji w mieszkaniu, biurze ,a także różnych budynkach komercyjnych np. aptekach , sklepach, bankach.Wykonujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny , nie tylko zamontowanych przez nasza firmę urządzeń, ale też klimatyzacji zamontowanej przez konkurencję.

Obszar na którym wykonujemy serwis klimatyzacji to Warszawa (Mokotów, Ursynów, Kabaty, Wilanów, Wola,Praga, Ochota, Wawer, itp.) a także w woj. mazowieckie : Piaseczno, Józefosław, Chyliczki, Konstancin Jeziorna,  Janki, Magdalenka, Raszyn, Michałowice, Piastów, Nadarzyn, Wólka Kosowska, Głosków, Góra Kalwaria itd

 

Tuba wentylatora po czyszczeniu
Tuba wentylatora przed czyszczeniem
Brudna tuba wentylatora
Brudna tuba jednostki wewnetrznej
Zagrzybione , brudne filtry w jednostce wewnętrznej klimatyzatora

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG

Zadzwoń do nas:  

tel. (22) 73-73-555,  tel. 600-100-901 

Napisz do nas: