Klimatyzacja LG

Klimatyzatory do domu LG

Wybierz klimatyzatory LG do domu , mieszkania ponieważ są energooszczędne, ciche,wysokiej jakości. Mają nowoczesną stylistykę, idealnie komponują się z wystrojem wnętrza salonu, sypialni, pokoju i biura. Większość modeli posiada WiFi,  dzięki któremu możemy sterować funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu. Jednostki Artcool i Deluxe maja Jonizator Plasmaster Plus który przechwytuje i eliminuje z powietrza bakterie i wirusy oraz usuwa nieprzyjemne zapachy.

.Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne.

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design .

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW , Jednostki Artcool , Deluxe , Standard Plus posiadają nowoczesny design.

Bardzo wydajny system filtracji powietrza usuwa najdrobniejsze cząsteczki pyłu, alergeny  i przykre zapachy.Inteligentny czujnik i interaktywny wyświetlacz.Ciesz się świeżym powietrzem w domu.

Klimatyzatory komercyjne LG

Mogą być istalowane w różnych pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura, sale konferencyjne.Maja estetyczny wygląd, 4 stronny wypływ powietrza równomiernie rozprowadza powietrze w pomieszczeniu

Klimatyzatory kanałowe można ukryć w suficie . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia  czy struktury pokoi.Kontrola temperatury otoczenia za pomoca termostatów.

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca montażu.Jednostki wewnętrzne mogą być  z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem. Idealne do biur, sklepów, aptek.

W systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych np. ściennych , kanałowych, kasetonowych, przypodłogowych.36 jednostek wewnętrznych, 8 jednostek zewnętrznych.

Do ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Pobiera energię ze środowiska zewnętrznego  jest 4 razy bardziej wydajna energetycznie niż instalacje z kotłem grzewczym

Centrale wentylacyjne eco V stały się integralną częścią zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń.

Umożliwiają podłączenie przewodów czynnika chłodniczego wielu różnorodnych jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. zapewniają wyjątkową oszczędność energii. 

Istnieje możliwość podłączenia 2,3,4 jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej.Wszysstkie jednostki wewnętrzne pracuja w tym samym trybie i są obsługiwane z jednego sterownika