Klimatyzatory LG do domu

Klimatyzatory LG -idealne rozwiązanie do domu

LG to z pewnością jedna najlepszych firm produkujących klimatyzację. Klimatyzatory LG to przede wszystkim idealne rozwiązanie do domu , mieszkania , sypialni czy pokoju. Klimatyzatory LG są energooszczędne, ciche, wysokiej jakości.  Mają nowoczesną stylistykę, idealnie komponują się z wystrojem wnętrza salonu, sypialni, pokoju i biura. Istotne znaczenie przy wyborze klimatyzatora ma nie tylko jego wygląd, ale także wyposażenie. Modele Artcool, Deluxe, Standard Plus posiadają WiFi,  dzięki któremu możemy sterować funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu. 

                                                        Czyste powietrze w mieszkaniu dzięki klimatyzatorom LG

Jednostki Artcool i Deluxe mają Jonizator Plasmaster Plus.Opracowany przez LG jonizator plazmowy Plasmaster Plus wytwarza kilka milionów skupisk spolaryzowanych jonów, które przechwytują i eliminują z powietrza bakterie , wirusy oraz usuwają nieprzyjemne zapachy. W związku Jonizator czyni środowisko w którym przebywamy czystym i bezpiecznym. Każdy z klimatyzatorów szybko i mocno chłodzi pomieszczenie, a także skutecznie je ogrzewa. Ponieważ LG dba o nasz komfort klimatyzatory są ciche jak szept , zapewniają też zdrowy delikatny nawiew powietrza. Z pewnością wielu użytkownikom spodoba się wyświetlacz zużycia energii monitorujący poziom pobieranej energii elektrycznej oraz funkcja smart diagnostic pozwalająca na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień klimatyzatora .

Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne.

Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design .

Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW , Jednostki Artcool , Deluxe , Standard Plus posiadają nowoczesny design.

Bardzo wydajny system filtracji powietrza usuwa najdrobniejsze cząsteczki pyłu, alergeny  i przykre zapachy.Inteligentny czujnik i interaktywny wyświetlacz.

Najlepsze rozwiązanie dla ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Dzięki pobieraniu energii ze środowiska zewnętrznego jest 4 razy bardziej wydajna energetycznie niż instalacje z kotłem grzewczym.

Klimatyzatory kanałowe można ukryć w suficie . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia  czy struktury pokoi.Kontrola temperatury otoczenia za pomoca termostatów.

Polecane dla przestrzeni gdzie skośny dach uniemożliwia zainstalowanie innej jednostki. Przypomina grzejnik  dzięki czemu świetnie wpasuje się w każde wnętrze.

W systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych np. ściennych , kanałowych, kasetonowych, przypodłogowych.Dostępne kilkanascie modeli jednostek zewnętrznych .

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel:  

600 100 901,   22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas: