Klimatyzatory LG -idealne rozwiązanie do domu

LG to z pewnością jedna najlepszych firm produkujących klimatyzację. Klimatyzatory LG to przede wszystkim idealne rozwiązanie do domu , mieszkania, sypialni czy pokoju. Klimatyzatory LG są energooszczędne, ciche, wysokiej jakości.  Mają nowoczesną stylistykę, idealnie komponują się z wystrojem wnętrza salonu, sypialni, pokoju i biura. Istotne znaczenie przy wyborze klimatyzatora ma nie tylko jego wygląd, ale także wyposażenie. Modele Artcool, Deluxe, Standard Plus posiadają WiFi,  dzięki któremu możemy sterować funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartfona lub tabletu.
Każdy z klimatyzatorów szybko i mocno chłodzi pomieszczenie, a także skutecznie je ogrzewa. Ponieważ LG dba o nasz komfort klimatyzatory są ciche jak szept , zapewniają też zdrowy delikatny nawiew powietrza. Z pewnością wielu użytkownikom spodoba się wyświetlacz zużycia energii monitorujący poziom pobieranej energii elektrycznej oraz funkcja smart diagnostic pozwalająca na wygodne sprawdzenie za pomocą smartfona ustawień klimatyzatora

                       Czyste powietrze w mieszkaniu dzięki klimatyzatorom LG

Jednostki Artcool i Deluxe mają Jonizator Plasmaster Plus.Opracowany przez LG jonizator plazmowy Plasmaster Plus wytwarza kilka milionów skupisk spolaryzowanych jonów, które przechwytują i eliminują z powietrza bakterie , wirusy oraz usuwają nieprzyjemne zapachy. W związku z tym Jonizator czyni środowisko w którym przebywamy czystym i bezpiecznym. 
Do niewielkich  pomieszczeń takich jak sypialnie, pokoje  proponujemy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2-2,5 kW. Ciche, ekonomiczne urządzenia..
Do większych pokoi, salonów, małych  mieszkań polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Ciche, ekonomiczne, posiadają ciekawy design.
Do dużych salonów polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW , Jednostki Artcool , Deluxe , Standard Plus posiadają nowoczesny design.
Bardzo wydajny system filtracji powietrza usuwa najdrobniejsze cząsteczki pyłu, alergeny  i przykre zapachy. Inteligentny czujnik i interaktywny wyświetlacz.
Najlepsze rozwiązanie dla ogrzewania domu i dostarczania ciepłej wody użytkowej. Dzięki pobieraniu energii ze środowiska zewnętrznego jest 4 razy bardziej wydajna energetycznie niż instalacje z kotłem grzewczym.
Klimatyzatory kanałowe można ukryć w suficie . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia  czy struktury pokoi. Kontrola temperatury otoczenia za pomocą termostatów.
Polecane dla przestrzeni gdzie skośny dach uniemożliwia zainstalowanie innej jednostki. Przypomina grzejnik  dzięki czemu świetnie wpasuje się w każde wnętrze.
W systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych np. ściennych , kanałowych, kasetonowych, przypodłogowych. Dostępne kilkanaście modeli jednostek zewnętrznych.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel:  

600 100 901,   22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas: