Klimatyzatory Fujitsu do mieszkania, domu Warszawa Piaseczno

 

 

Klimatyzatory naścienne do domu są energooszczędne , efektywne , redukują zużycie energii. Posiadają ponadczasowy design, doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

 

Do pomieszczenia 15, 20, 25 m² przeznaczone są klimatyzatory o mocy chłodniczej 2,5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, bardzo dobrze komponują się z nowoczesnym wnętrzem
Do pomieszczenia 30, 35, 40 m² przeznaczone są klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, ciche i efektywne i ekonomiczne
Do pomieszczenia salonów  45 -60 m² przeznaczone są klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, ciche i efektywne i ekonomiczne.
W systemach multi możliwe jest podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych np. naściennych kasetonowych, kanałowych , podsufitowych, przypodłogowych.
Ma zastosowanie w domach jedno i wielorodzinnych do ogrzewaniu wody dla potrzeb budynku, jak np. ciepłej wody użytkowej, wody basenowej czy systemów grzewczych.
Świeże powietrze zaciągane jest do wnętrza rekuperatora, wstępnie filtrowane z zanieczyszczeń, ogrzewane lub schładzane w zależności od pory roku  
Klimatyzator kanałowy ukryty jest w suficie .Instalacja takiego urządzenia jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi.
Klimatyzatory przypodłogowe mogą być montowane przy podłodze, oszczędzając tym samym wiele miejsca w Twoim biurze lub sklepie.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

 

Napisz do nas: