Klimatyzacja Fujitsu do biura

być instalowane w restauracjach, hotelach, biurach, salach konferencyjnych. Jednostki maja estetyczny wygląd, 4-stronny wypływ powietrza pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.
Klimatyzator ukryty jest w suficie i doskonale komponuje się w budynkach takich jak restauracje, biura, sale konferencyjne i hotele. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia oświetlenia.
Klimatyzatory przypodłogowo sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być montowane na podłodze jak i pod sufitem
Klimatyzatory Fujitsu z serii LM to idealne rozwiązanie do serwerowni. Posiadają programator tygodniowy , wbudowany tryb pracy naprzemiennej, kaskadowej, zastępczej
Ma zastosowanie w domach jedno i wielorodzinnych do ogrzewaniu wody dla potrzeb budynku, jak np. ciepłej wody użytkowej, wody basenowej czy systemów grzewczych.
Świeże powietrze zaciągane jest do wnętrza rekuperatora, wstępnie filtrowane z zanieczyszczeń, ogrzewane lub schładzane w zależności od pory roku  i nadmuchiwane do pomieszczenia.
System klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń VRF z odzyskiem ciepła To gwarancja najnowszych technologii i wysokich współczynników efektywności energetycznych
Klimatyzatory przypodłogowe mogą być montowane przy podłodze, oszczędzając tym samym wiele miejsca w Twoim biurze lub sklepie.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel:

 600 100 901, 

22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

Napisz do nas: