Do pomieszczeń biurowych proponujemy przede wszystkim klimatyzatory naścienne a także klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, podsufitowe , systemy multi. Komercyjne klimatyzatory LG gwarantują oszczędność energii, efektywne chłodzenie i komfortowe warunki w pomieszczeniu. 

Mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura, sale konferencyjne. 4-stronny wypływ powietrza pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

Klimatyzator ukryty w suficie doskonale komponuje się w  lokalach takich jak restauracje, biura, sale koncertowe i hotele. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia.

Klimatyzatory Dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu . Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem.

Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. System multi gwarantuje różnorodną konfigurację z zastosowaniem różnych jednostek wewnętrznych: kasetonowych, kanałowych, ściennych.

 Powietrzne pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie, gdyż istotą ich działania jest czerpanie energii cieplnej z powietrza zewnętrznego nawet wtedy, gdy jego temperatura jest bardzo niska, jak np. -20°C.

Centrale wentylacyjne Eco V firmy LG  są integralną częścią zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń

Możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej 2,3, 4 jednostek wewnętrznych.Poszczególne jednostki pracuja w tym samym trybie -chłodzenia lub grzania.