Klimatyzatory komercyjne LG do biura Warszawa, Piaseczno

Do pomieszczeń biurowych proponujemy przede wszystkim klimatyzatory naścienne a także klimatyzatory kasetonowe, kanałowe, podsufitowe , systemy multi. Komercyjne klimatyzatory LG gwarantują oszczędność energii, efektywne chłodzenie i komfortowe warunki w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzą się zarówno latem jak i zimą. Dzięki klimatyzacji można chłodzić i ogrzewać pomieszczenie w okresach przejściowych.
Mogą być instalowane w pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura,  4-stronny wypływ powietrza pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniach.
Klimatyzator ukryty w suficie doskonale komponuje się w  lokalach takich jak restauracje, biura, sale koncertowe i hotele. Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia.
Klimatyzatory Dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu . JMogą ogą być z łatwością umieszczone zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem.
Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych. System multi gwarantuje różnorodną konfigurację z zastosowaniem różnych jednostek wewnętrznych: kasetonowych, kanałowych, ściennych.
Powietrzne pompy ciepła stanowią idealne rozwiązanie, gdyż istotą ich działania jest czerpanie energii cieplnej z powietrza zewnętrznego nawet wtedy, gdy jego temperatura jest bardzo niska, jak np. -20°C.
Centrale wentylacyjne Eco V firmy LG  są integralną częścią zaawansowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie zanieczyszczeń
Możliwość podłączenia do jednej jednostki zewnętrznej 2,3, 4 jednostek wewnętrznych.Poszczególne jednostki pracuja w tym samym trybie -chłodzenia lub grzania.

Doradzimy, dostarczymy i zamontujemy klimatyzację markowych firm. Sprawdź naszą ofertę.

Zapewniamy atrakcyjne ceny montażu klimatyzacji i profesjonalną obsługę

Nasz zespół montażystów posiada ponad 20-letnie doświadczenie w instalowaniu. Zawsze fachowo doradzą odpowiednie miejsce w którym ma być zawieszona jednostka wewnętrzna i zewnętrzna.  klimatyzacji. Przed rozpoczęciem prac zabezpieczają miejsce montażu , a po skończonej pracy sprzątają pomieszczenie. 

Cena montażu klimatyzacji LG w biurze , serwerowni uzależniona jest od wielu czynników:

☑ Długości  i rodzaju instalacji chłodniczej  tj. ilości zużytych rur miedzianych w otulinie, kabla zasilającego i sterującego
☑ Rodzaju klimatyzatora
☑ Umiejscowienia jednostki zewnętrznej -agregat może stać na balkonie, wisieć na ścianie, na dachu
☑ Użycia dźwigu lub specjalnego rusztowania jeżeli klimatyzator ma być zamontowany na dużej wysokości
☑ Wkuwania instalacji chłodniczej w ścianę, podłogę
☑ Wykorzystania np. pompki skroplin
Montaż klimatyzacji LG w gabinecie stomatologicznym
Montaż klimatyzatora LG w szkole w Nowej Iwicznej

Podstawowy montaż klimatyzacji LG w biurze, szkole, aptece, zakładzie fryzjerskim  zawiera:

☑ Długość instalacji chłodniczej do 5 mb
☑ Poprowadzenie instalacji miedzianej łączącej obie jednostki po ścianie / suficie lub nad sufitem kasetonowym
☑ Grawitacyjne odprowadzenie skroplin od jednostki wewn. do 5 mb
☑ Zasilanie urządzenia z gniazdka–kabel z wtyczką do kontaktu do 5mb
☑ Wykonanie próżni i próby szczelności w instalacji chłodniczej
☑ Montaż na ścianie do wysokości 3m od gruntu lub na balkonie (bez konieczności wychodzenia poza jego obrys i użycia podnośnika koszowego lub rusztowania)
☑ W przypadku dłuższej trasy instalacji chłodniczej, wkuwania jej w ścianę, montażu wymagającego użycia podnośnika koszowego, umiejscowienia jednostki zewnętrznej na dachu cena montażu ustalana jest indywidualnie po oględzinach. Jeżeli instalacja jest wkuta w ścianę zabezpieczamy ją masą tynkarską, nie wykonujemy gładzi gipsowej ani malowania ściany. 

 

Na jakim terenie wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji LG w biurze, sklepie , szkole, serwerowni ?

Główny teren naszych usług to woj. mazowieckie, przede wszystkim Warszawa ( Mokotów, Ursynów, Wilanów, Wola, Ochota, Żoliborz, Praga)  oraz okolice Piaseczna, Nowa Iwiczna, Zgorzała, Nowa Wola, Lesznowola,  Konstancin Jeziorna, Józefosław, Magdalenka, Raszyn, Janki, Michałowice i inne.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas:

Zobacz przykładowe montaże klimatyzacji wykonane przez Fulmark w biurze, szkole, przychodni

Montaż klimatyzatora naściennego LG w przychodni CMP
Montaz klimatyzatora kasetonowego
Montaz klimatyzatora kasetonowego w biurze
Montaż klimatyzacji LG w gabinecie kosmetycznym
Montaż klimatyzacji LG w gabinecie kosmetycznym