Klimatyzatory Samsung do domu

Klimatyzatory Samsung do mieszkania , domu, biura są ciche, niezawodne i energooszczędne . 

Do pokoju 10, 20, 25 m² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 2,5 kW. Ciche , ekonomiczne zapewniają spokojny sen. Dobre rozwiązanie do sypialni lub niewielkiego gabinetu.

Do dużych pokoi, salonów ok 30-40 m² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu, maja ciekawa stylistykę, pasują do każdego wnętrza.

Do większych salonów powyzej 40 m ² polecamy klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW. Zapewniają przyjemny klimat w pomieszczeniu, maja ciekawa stylistykę, pasują do każdego wnętrza.

W systemach multi do jednej jednostki zewnętrznej możliwe jest podłączenie kilku jednostek wewnętrznych np.  ściennych, kasetonowych , kanałowych, podsufitowych lub przypodłogowych.

Klimatyzatory kasetonowe moga być istalowane w pomieszczeniachtakich jak restauracje , hotele , biura, sale konferencyjne.

Klimatyzator kanałowy jest ukryty w suficie . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia czy struktury pokoi. Idealny do pokoi hotelowych, biur, sal koncertowych.

Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe  dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być z łatwością    umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem.

Centralki wentylacyjne serii ERV zapewniają niezbędną wymianę powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła i wilgoci . Świeże i czyste powietrze oraz oszczędność energii przez cały rok.

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas: