Montaż klimatyzacji LG Piaseczno, Warszawa

Zaufaj naszemu doświadczeniu-od ponad 20 lat montujemy klimatyzację

Działamy w branży klimatyzacyjnej od ponad 20 lat. Przez ten okres zdobyliśmy ogromne doświadczenie na  temat działania klimatyzacji oraz urządzeń które warto montować. 

Montujemy klimatyzatory znanych firm w Warszawie, Piasecznie. Sprawdź nasza ofertę klimatyzacji

Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych .Jesteśmy autoryzowanym  instalatorem klimatyzacji LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu, Gree, Aux
Klimatyzacja do domu i biura LG
Klimatyzacja do domu i biura Daikin
Klimatyzacja do domu i biura Fujitsu
Klimatyzacja do domu i biura Samsung

Serwis klimatyzacji Warszawa, Piaseczno

Przegląd klimatyzacji powinien odbywać się dwa razy w roku ,w okresie wiosennym i jesiennym.
Systematyczny serwis klimatyzacji jest bardzo istotny ponieważ pozwala utrzymać system w doskonałej kondycji zapewniającej odpowiednią jakość chłodzonego i ogrzewanego powietrza. Nieserwisowana i nieczyszczona klimatyzacja powoduje nagromadzenie w powietrzu kurzu, grzybów, bakterii i wirusów, przez co traci  korzystne właściwości dla osób przebywających w pomieszczeniach. Serwisowane urządzenia pracują sprawnie i przez wiele lat.

Montaż klimatyzacji Warszawa, Piaseczno

Nasza firma wykonuje montaż klimatyzacji w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych, sklepach, aptekach itp. Montujemy klimatyzatory naścienne, kasetonowe, kanałowe, podsufitowe, przypodłogowe, systemy VRV, VRF, klimatyzację precyzyjną, agregaty wody lodowej itp.
Od wielu lat sprzedajemy, montujemy , serwisujemy klimatyzatory znanych, sprawdzonych producentów takich jak LG, Daikin, Mitsubishi Electric, Fujitsu. 
Oferujemy profesjonalny montaż klimatyzacji na terenie Warszawy, Piaseczna zapewniając naszym Klientom wysoką jakość usług.  Montujemy Ursynowie, Mokotowie    Cena montażu klimatyzacji uzależniona jest od wielu czynników : długości  instalacji chłodniczej, mocy i rodzaju klimatyzatora, umiejscowienia jednostki zewnętrznej, wkuwania instalacji chłodniczej w ścianę. 
Montaż klimatyzacji

Naprawa klimatyzacji LG, Daikin w domu i biurze

Nasza firma Fulmark Klimatyzacja wykonuje również diagnozę i naprawę klimatyzacji w domu i w biurze. Dostarczamy części zamienne i naprawiamy klimatyzatory firm LG, Daikin , Mitsubishi Electric, Fujitsu Gree czy Aux.

Jakie klimatyzatory montujemy w Piasecznie i w Warszawie ?

Klimatyzatory naścienne do domu i biura

Klimatyzatory naścienne możemy zamontować w sypialni, pokoju, salonie lub biurze. Mają elegancki wygląd , są wygodne w użytkowaniu. Nowoczesne klimatyzatory są ciche, ekonomiczne , energooszczędne i łatwe w obsłudze. Można nimi szybko i skutecznie  schładzać i ogrzewać pomieszczenie. Idealnie sprawdzają się w okresie letnim- podczas upałów a także w okresach przejściowych.  Praktycznie wszystkie modele klimatyzacji posiadają WiFi dzięki któremu za pomocą aplikacji można sterować funkcjami klimatyzatora z dowolnego miejsca na świecie. Dzięki tej funkcji można włączyć i wyłączyć klimatyzator, ustawić tryb pracy, nawiew, zaprogramować , monitorować zużycie energii, zarządzać filtrami czy wykonać inteligentna diagnostykę urządzenia.

Zamontuj klimatyzację-zadbaj o czyste powietrze w swoim domu

Klimatyzatory naścienne wyposażone są w różne filtry i funkcje wpływające na jakość powietrza w pomieszczeniu. Klimatyzatory renomowanej firmy LG posiadają filtr antyalergiczny który pochłania powietrze z pomieszczeń, usuwa znajdujące się w otoczeniu alergeny takie jak roztocza kurzu domowego , pyłki , grzyby czy pleśnie. Filtr UV nano eliminuje w 99% drobnoustroje krążące wewnątrz jednostki, przez co jakość powietrza ulega diametralnej poprawie. Plasmaster lonizer chroni nas przed szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przez klimatyzator , ale również jego bezpośrednie otoczenie , czyniąc środowisko , w którym przebywamy , czystym i bezpiecznym .
Mogą być instalowane w różnych pomieszczeniach takich jak restauracje, hotele, biura. Klimatyzatory kasetonowe mają estetyczny wygląd, 4 stronny wypływ powietrza równomiernie rozprowadza powietrze w pomieszczeniu.
Klimatyzatory kanałowe można ukryć w suficie podwieszanym  . Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia opraw oświetlenia  czy struktury pokoi. Umożliwiają optymalna temperaturę bez zaburzenia estetyki wnętrza.
Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być  z łatwością umieszczane zarówno na podłodze jak i na ścianie pod sufitem. Idealne do biur, sklepów, aptek.
W systemie multi do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych np. ściennych , kanałowych,kasetonowych,przypodłogowych.36 jednostek wewnętrznych, 8 jednostek zewnętrznych.

 

Na jakim terenie wykonujemy serwis i montaż klimatyzacji?

Główny teren naszych usług to woj. mazowieckie. Wykonujemy montaż, serwis, naprawę klimatyzacji  na terenie Warszawy ( Warszawa Mokotów, Ursynów, Stegny, Sadyba, Warszawa Wilanów, Wola, Ochota, Żoliborz)  oraz okolice Piaseczna, Nowa Iwiczna, Stara Iwiczna, Zgorzała, Nowa Wola, Lesznowola, Gołków , Głosków, Góra Kalwaria,  Konstancin Jeziorna, Józefosław, Magdalenka, Raszyn, Janki, Wawer  i inne.
 

Cena montażu klimatyzacji w domu uzależniona jest od wielu czynników:

☑ Długości  i rodzaju instalacji chłodniczej  tj. ilości zużytych rur miedzianych w otulinie, kabla zasilającego i sterującego
☑ Rodzaju klimatyzatora
☑ Umiejscowienia jednostki zewnętrznej -agregat może stać na balkonie, wisieć na ścianie, na dachu
☑ Użycia dźwigu lub specjalnego rusztowania jeżeli klimatyzator ma być zamontowany na dużej wysokości
☑ Wkuwania instalacji chłodniczej w ścianę, podłogę
☑ Wykorzystania np. pompki skroplin

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas tel: 

600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!


Napisz do nas:

Zobacz przykładowe montaże klimatyzacji wykonane przez naszą firmę

Montaż klimatyzatora Mitsubishi Electric w mieszkaniu
Motaz klimatyzator LG Artcool Mirror na lustrze w pokoju
Montaz klimatyzatora LG Artcool Mirror w salonie
Montaż klimatyzatora LG Deluxe DC12RK w salonie w Józefosławiu
Montaz klimatyzacji LG w salonie
Montaż klimatyzatora przypodłogowego w domu w Wólce Kozodawskiej
montaz klimatyzacji LG w Wólce Kozodawskiej
Montaz agregatu LG na tarasie Warszawa
Montaż agregatu LG na balkonie w Piasecznie
Montaż klimatyzacji Daikin Emura w kolorze białym w salonie
Montaz klimatyzatora przypodłogowego
Montaż klimatyzacji LG Nowa Wola
Montaz klimatyzacji LG Nowa Iwiczna
Montaż klimatyzatora LG w domu
Montaż klimatyzacji LG w pokoju dzieci