Klimatyzacja Fujitsu do mieszkania

Klimatyzacja Fujitsu do pomieszczeń mieszkalnych charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami jest cicha i wydajna. Klimatyzatory Fujitsu mają ponadczasowy atrakcyjny design. Doskonale komponują się z nowoczesnymi wnętrzami.

Do pomieszczenia 15, 20, 25 m² przeznaczone sa klimatyzatory o mocy chłodniczej 2,5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, bardzo dobrze komponują się z nowoczesnym wnętrzem.


Do pomieszczenia 30, 35, 40 m² przeznaczone są klimatyzatory o mocy chłodniczej 3,5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, ciche i efektywne i ekonomiczne

 

Do pomieszczenia salonów  45 -60 m² przeznaczone są klimatyzatory o mocy chłodniczej 5 kW. Klimatyzatory Fujitsu mają ciekawa stylistykę, ciche i efektywne i ekonomiczne.

 

W systemach multi możliwe jest podłączenie do jednej jednostki zewnętrznej kilku jednostek wewnętrznych np. naściennych kasetonowych, kanałowych , podsufitowych, przypodłogowych.

Klimatyzatory komercyjne do biura

Klimatyzatory komercyjne mogą być montowane w biurze, sklepie, aptece, sali konferencyjnej . Są bardzo wydajne, ciche i komfortowe. Mają wysoką efektywność, autorestart, programator

Mągą być instalowane w restauracjach, hotelach, biurach, salach konferencyjnych. Jednostki maja estetyczny wygląd, 4-stronny wypływ powietrza pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu.

Klimatyzator ukryty jest w suficie i doskonale komponuje się w budynkach takich jak restauracje, biura, sale konferencyjne i hotele.Instalacja jego jest elastyczna i niezależna od rozmieszczenia oświetlenia.

Klimatyzatory przypodłogowo sufitowe dają dużą swobodę w wyborze miejsca ich montażu. Jednostki wewnętrzne mogą być montowane na podłodze jak i pod sufitem

 

Klimatyzatory Fujitsu z serii LM to idealne rozwiązanie do serwerowni. Posiadają programator tygodniowy , wbudowany tryb pracy naprzemiennej, kaskadowej, zastępczej

 

Ma zastosowanie w domach jedno i wielorodzinnych do ogrzewaniu wody dla potrzeb budynku, jak np. ciepłej wody użytkowej, wody basenowej czy systemów grzewczych.

 Świeże powietrze zaciągane jest do wnętrza rekuperatora, wstępnie filtrowane z zanieczyszczeń, ogrzewane lub schładzane w zależności od pory roku  i nadmuchiwane do pomieszczenia.

System klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń z odzyskiem ciepła To gwarancja najnowszych technologii i wysokich współczynników efektywności energetycznych

Klimatyzatory przypodłogowe mogą być montowane przy podłodze, oszczędzając tym samym wiele miejsca w Twoim biurze lub sklepie.

 

 

Nie wiesz jaki klimatyzator wybrać i jaka będzie cena?

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ WIZYTĘ KONSULTANTA

Zadzwoń do nas: 

tel: 600 100 901, 22 73 73 555

Serdecznie zapraszamy!

 

Napisz do nas: